ساعت
سه شنبه 23 مرداد 1397
3 ذی الحجه 1439
مشاهده محتوا
کد مطلب: 1091
1396/12/15 ساعت 22 و 09 دقیقه
0 نظر
243 بازدید
نتایج سومین جشنواره ادبی هنری رویش
نتایج سومین جشنواره ادبی هنری رویش
نتایج سومین جشنواره ادبی هنری رویش

رتبه

نام ونام خانوادگی

قالب

بخش

شایسته تقدیر

هدایت کارگر شورکی

شعر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هنر های ادبی

 

 

 

 

 

 

 

 

شایسته تقدیر

مهدی صالحی زاده

شایسته تقدیر

طاهره نوری

شایسته تقدیر

فاطمه مهدیان

شایسته تقدیر

زهرا زارع زاده

داستان نویسی

شایسته تقدیر

وحید حسنی هنزایی

داستان نویسی

شایسته تقدیر

زهرا حیدری بافقی

داستان نویسی

شایسته تقدیر

الهه خوانین زاده

داستان نویسی

برگزیده

محمد جواد گهربخش

فیلم نامه نویسی

شایسته تقدیر

پیمان بیرانوند

فیلم نامه نویسی

شایسته تقدیر

سید محسن موسوی

نمایشنامه نویسی

برگزیده

مهسا مبینی

عکاسی حرفه ای

 

 

 

 

 

هنر های تجسمی

 

شایسته تقدیر

حسین کرونی

عکاسی حرفه ای

برگزیده

معصومه شیخ زاده

عکاسی موبایل

شایسته تقدیر

نیما حسن زاده

عکاسی موبایل

برگزیده

پروین جمالی

نقاشی

برگزیده

فاطمه زارع

نقاشی

شایسته تقدیر

نسترن نصیری

نقاشی

شایسته تقدیر

مریم رحیمی

نقاشی

برگزیده

امید کردی

طراحی پوستر

شایسته تقدیر

محمود کاظمی نسب

طراحی پوستر

برگزیده

سید محسن  موسوی

تئاترخیابانی

 

 

 

 

 

 

هنر های نمایشی

شایسته تقدیر

امیر حسین کارگر بیده

تئاترخیابانی

 

عباس عبدی نسب

تئاترخیابانی

برگزیده

سید محسن  موسوی

بازیگر

تئاترخیابانی

شایسته تقدیر

طاها محمد صالح

بازیگر

تئاترخیابانی

شایسته تقدیر

امیر حسین کارگربیده

بازیگر

تئاترخیابانی

شایسته تقدیر

محمد قائمی

بازیگر

تئاترخیابانی

شایسته تقدیر

سید مسلم حجتی

بازیگر

تئاترخیابانی

برگزیده

مرتضی مرتضوی راد

خوانندگی پاپ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شایسته تقدیر

طاها فتوحی

خوانندگی

پاپ

برگزیده

ناصر اکرمی

خوانندگی سنتی

شایسته تقدیر

صدرا سنایی

خوانندگی

سنتی

شایسته تقدیر

مجتبی عزیزی

آهنگسازی

(پاپ/سنتی)

شایسته تقدیر

سید محمد امامی

فیلم مستند

شایسته تقدیر

امید قیامی

فیلم مستند

شایسته تقدیر

رضا عباسی مهرآبادی

فیلم مستند

شایسته تقدیر

عباس عبدی نسب

فیلم مستند

شایسته تقدیر

سیده سکینه میرطاهری

فیلم مستند

برگزیده

بنفشه جاهد

فیلم کوتاه داستانی

شایسته تقدیر

محمد ابویی

فیلم کوتاه داستانی

شایسته تقدیر

مائده تیجر عباسی

فیلم کوتاه داستانی

برگزیده

رضا عباسی

نماهنگ

شایسته تقدیر

محمد ابویی

نماهنگ

برگزیده

مریم عسکری

طراحی

 

 

طراحی ودوخت

 

 

 

 

شایسته تقدیر

مریم انتظاری

طراحی

شایسته تقدیر

فاطمه میرجلیلی

دوخت

 

 

اشتراک گذاری:
نظرات

ارسال نظر

  • نظراتی که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ
و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است.